o NáS

Mladá obchodná spoločnosť s o to viac osvedčenými a kvalitnými výrobkami. Spoločnosť sa začala zaoberať predajom vybraných výrobkov na základe predchádzajúcich skúseností a sledovaní. Všetky výrobky sú najvyššej kvality a už roky žnú veľký úspech v zahraničí, na základe čoho sme sa rozhodli ich doniesť aj do Vašich domovov.
Interiérové sviečky sme vždy milovali, pretože do nášho bytu vždy vykúzlia romantickú a pohodovú atmosféru a vďaka jedinečných vôní môžeme cestovať v spomienkach až do detstva alebo aj do ďalekých krajín, ktoré sme nikdy nenavštívili.  Sú veľmi obľúbené v kruhu našich najbližších, pochvaľuje si ich naša rodina a aj priatelia, preto slúžia aj ako vynikajúci darček.
Nebolo otázkou, ktorou značkou v rámci interiérových vôní sa bude naša firma zaoberať. Village Candle je veľmi populárny široko po celom svete. Do každého interiéru prinesú teplo domova, niektoré s vôňami koláčikov nám napomôžu si zaspomínať na najlepšie zákusky našich starých mám a tie s vôňami kvetín nás zavedú do rozkvitnutej kvetinovej záhrady v najtichšom kútiku sveta. Vďaka dvom knôtom sa úžasná vôňa sviečok uvoľňuje efektívnejšie, intenzívnejšie a postupne. A vďaka svojmu unikátnemu dizajnu spestria všetky druhy interiéru.
Veríme, že naši zákazníci budú s výrobkami spokojní a stanú sa vernými návštevníkmi nášho internetového obchodu. My spravíme všetko preto, aby aj naše služby boli pre nich maximálne uspokojivé a aby po rozbalení balíka mali vždy úsmev na tvári. Tešíme sa na Vás.

Tomáš a Tímea.